Hodinový manžel

Hodinový manžel je zvláštní službou pro domácnostifirmy, která poskytuje nejrůznější druhy prací, opravy a služby. V případě zájmu můžeme předem nakoupit vybraný materiál nebo zboží, doručit a pustit se do prací přímo u vás. Zabýváme se širokým okruhem prací na profesionální úrovni, a to je zárukou kvality, spolehlivosti a flexibility. Naši služba hodinový manžel Brno je realizujeme v Brně a v nejbližším okolí Brna. Máte-li zájem o některé práce, volejte na telefonní číslo 777 156 633 nebo využijte kontaktního formuláře.

Proč využít naší služby hodinový manžel Brno?

  • Hodinový manžel pro Brno a okolí vám pomůže a usnadní život.
  • Hodinový manžel se postará o drobé i větší opravy.
  • Hodinový manžel posktuje služby pro domácnosti i firmy.
  • Hodinový manžel má s sebou potřebné nářadí i potřebný materiál.
  • Hodinového manžel je možné využít v Brně a okolí Brna i o víkendu po předchozí domluvě.
  • Hodinový manžel nabízí kvalitně odvedenou práci za přijatelnou cenu.

Co znamená hodinový manžel?

Je to služba, která zahrnuje široký rozsah prací, nazývá se také domácí manžel, domácí pomocník, hodinový manžel, pan domácí, v angličtině je nazýván jako one-hour husband nbo husband by the hour. Jednoduše chlap, co zvládá široký rozsah prací, idelání manžel, kutil a řemeslník. Často je nazýván i manželem na objednávku nebo náhradním manželem, pomocníkem v nesnázích apod. Hodinový manžel je šikovný muž, co vám pomůže a zvládne nejen řemeslné práce, ale je i zručný.

Veškeré služby

Hodinový manžel pro Brno vyřeší stavební práce venkovní i vnitřní, drobné práce v domácnosti i ve firmách, drobné práce venku a na zahradě, nejrůznější opravy, rekonstrukce rozvodů a elektroinstalační práce. V mnoha případech se daná oprava nebo úprava zkomplikuje a zasáhne do jiného oboru (obkladačské práce), s námi se toho nemusíte bát, mnohým službám a pracem se věnujeme profesionálně. Tento případ vám s touto službou nehrozí. Hodinový manžel vozí s sebou potřebné vybavení na každou zakázku, aby byl v případě komplikací připraven na vše. Navíc má na každou zakázku vymezeno dostatek času, takže není problém odjet případně pro materiál k dokončení zadané práce. Velkou výhodou je, že hodinový manžel může zastat více firem, a tím vám ušetří nejen spoustu času a vašich peněz.